Restaurant MEX Mělník

Vyzkoušejte také naši mobilní aplikaci

Google Play Apple Store
Mobile App
Načítání jídelního lístku

Restaurant Pizzeria MEX Mělník

Jsme největší restaurace v historickém městě Mělník, které je vyhledáváno turisty z celého světa.

Nabízíme jídla z italské a mezinárodní kuchyně. Šťavnaté steaky, domácí Burgery z výběrového hovězího masa a bulky dle vlastní receptury. Za zmínku stojí také kamenná pec na pizzu, díky které má naše pizza nezaměnitelnou chuť. Na největší venkovní terase v Mělníku Vám připravíme na grilu steaky a ryby z nedalekých sádek. Dětské hřiště se skluzavkou, houpačkami a domečkem může Vaše děti zabavit, než Vám připravíme objednávku. Díky vlastnímu parkovišti máte svůj vůz stále pod dohledem. Další parkovací kapacita v naší přilehlé myčce umožní zaparkování na více dní i pro větší vozy, karavany a busy. Do odděleného salonku můžete pozvat své obchodní partnery na jednání. Pro větší firmy brzy otevřeme kongresové prostory. Najdete nás 5 min. od EXIT 18 dálnice D8, 20 min. jízdy od Prahy. Naše restaurace MEX je přímo u hlavní silnice, 400 metrů od přístaviště výletní lodi a 800 m od historického centra Mělníka.

Máme dlouholeté zkušenosti s pořádáním oslav, svateb a firemních akcí. K těmto akcím přistupujeme vždy individuálně a splníme Vám každé reálné přání.

Polední menu 11:00-15:00.

Odpolední speciální nabídka šéfkuchaře.

Víkendové Steak & Grill menu od šéfkuchaře.

Rozvoz jídel po Mělníku a okolí až 39km.

Máte možnost objednávat on-line a přes aplikaci, web nebo telefonicky. Sledujte nás na Instagramu @mex_restaurant_pizzeria (Pizzeria MEX Mělník) nebo Facebook.

Buďte s námi v kontaktu

Kontakt

V naší pizzerii máte možnost ochutnat nejen pizzu připravovanou na ohni ... Restaurant MEX Mělník je "to nejlepší!"

Tel: +420 775 712 792, +420 315 623 383

Otevírací doba

Pondělí - Čtvrtek, 11:00 až 22:00

Pátek - Neděle, 11:00 až 23:00